BLNDEME

widget

Hask Argan Oil: analiza składu + jak stosować

W temacie tym, przyjrzymy się olejekowi arganowemu Hask :) Sprawdzimy, co widnieje w jego składzie i jak możemy go stosować. A dodatkowo, troszkę o olejowaniu, olejkach i szkodliwości wysokich temperatur na włosy :)

Suche, cienkie włosy: niesforne loki blond

Suche, cienkie włosy wymagają wiele uwagi, a jeśli dodatkowo są kręcone i od dłuższego czasu rozjaśniane + wygładzane prostownicą, potrzebują jej niemalże dwa razy więcej. Ale podstawa, to odpowiednia pielęgnacja i naturalna stylizacja, które pomogą w odzyskaniu miękkości, objętości i wydobyciu pięknego skrętu włosa :)

Doczepiane włosy clip-in (bezpieczne przedłużanie naturalnych?)

Doczepiane włosy Clip-in – kilka pytań i odpowiedzi, na temat tej popularnej metody przedłużania włosów :) Jest to na pewno świetne wyjście dla wszystkich osóbek, które nie mogą doczekać się wymarzonej długości, a chciałyby olśnić wszystkich swoją przemianą, podczas jakiejś wyjątkowej okazji :)

Piękny rozświetlacz do twarzy + śliczne róże do policzków

Piękny rozświetlacz potrafi wyczarować na naszej buźce niesamowicie szykowny i elegancki „efekt glow” :) A śliczne i delikatne róże cudnie ją rozpromienią. Które ja uwielbiam i polecam? :)