>
BLNDEME

Wasze pytania

Wypadanie włosów a olejowa pielęgnacja (kilka pytań)

Wypadanie włosów a olejowa pielęgnacja – przed nami kilka pytań i odpowiedzi, dotyczących olejowania włosów nadmiernie przerzedzonych, ze skłonnością do puszących się, przesuszonych końcówek. Serdecznie zapraszam! :-)

Jak unieść włosy u nasady (efekt push-up)

Jak unieść włosy u nasady? Bardzo często, nawet jeśli włosy są wysokoporowate i puszące się, przy skórze głowy wciąż pozostają smętne i „przyklapnięte”. Są jednak sposoby, aby wspomóc powstawanie efektu push-up, bez konieczności użycia lakieru do włosów i destrukcyjnego tapirowania.

Analiza pielęgnacji włosów blond

Przed nami analiza pielęgnacji włosów blond, jednej z moich kochanych Czytelniczek! :) O czym “pomówimy”? :) Między innymi o: rozdwajających się końcach, szamponach, metodach mycia, suszeniu, olejowaniu  i niezbędnych przy prawidłowej pielęgnacji maskach – serdecznie zapraszam! :)

Everyday Minerals a sucha skóra (+ jak nawilżyć)

Everyday Minerals należy do grona prawdziwych podkładów mineralnych, które pomimo wielu niepodważalnych plusów, mogą przesuszyć naszą skórę. Jak tego uniknąć i co pomoże nam w odpowiednim nawilżeniu skóry? :) Zapraszam serdecznie do lektury! :)

Laminowanie włosów zniszczonych

Czy laminowanie włosów pomoże zniszczonym (rozjaśnieniem + prostowaniem), przesuszonym i wysokoporowatym blondom? Czy sprawi, że będą piękne, zdrowe, miękkie i lśniące? Jak może zakończyć się eksperymentowanie z żelatyną i czy warto wierzyć we wszystko, co “naturalne” i polecane w internecie? Jakie mogą być tego konsekwencje? Serdecznie zapraszam do lektury! :-)

Zniszczone włosy: od czego zacząć “olejową” pielęgnację?

Od czego zacząć włosową przygodę z olejami? :) Czy konieczna jest wcześniejsza, “oczyszczająca kuracja” prostym szamponem z SLS? Jeśli tak, to jak długo ma trwać? Jakim szamponem myć włosy podczas późniejszej, olejowej pielęgnacji? Zapraszam serdecznie do lektury! :)

Suche włosy na końcówkach

Jak poradzić sobie z przesuszonymi, puszącymi się końcówkami włosów? Co pomoże nam je wygładzić i znacznie poprawić ich stan? Zapraszam serdecznie do lektury! :-)

Przebarwienia na twarzy (kwasy AHA, BHA) + zaskórniki zamknięte

Przebarwienia na twarzy (które bardzo często są śladami po przebytym trądziku) i zaskórniki zamknięte – te dwa problemy omówimy w dzisiejszym temacie :) Będzie o sposobach, które mają szansę zadziałać, a głównie o kwasach AHA i BHA. Zapraszam serdecznie! :)

Jak rozjaśnić brwi (czarne/bardzo ciemne)?

Jak rozjaśnić brwi? :) Jeśli przeobraziłyśmy się w blondynkę lub zmieniłyśmy kolor włosów na dużo jaśniejszy, warto pamiętać również o brwiach. Jest to bardzo ważne, ponieważ zbyt ciemne, stworzą nienaturalny kontrast, mogą dodać lat i negatywnie wpłynąć na wyraz całej twarzy.

Hask Argan Oil: analiza składu + jak stosować

W temacie tym, przyjrzymy się olejekowi arganowemu Hask :) Sprawdzimy, co widnieje w jego składzie i jak możemy go stosować. A dodatkowo, troszkę o olejowaniu, olejkach i szkodliwości wysokich temperatur na włosy :)

1 2 3