>
BLNDEME
Facebook2
Pinterest
Google+

Naszyjniki Bijou Brigitte – styl vintage i różowe okulary

I jak się macie, Kochane? ;* Ja wróciłam właśnie z szybkich i w sumie bardzo przypadkowych, mini zakupów :) Wstąpiłam do Bijou Brigitte i znalazłam tam przesłodką rzecz – delikatny łańcuch w kolorze starego złota, z zawieszkami w stylu vintage (a do tego srebrny łańcuszek, którego z tłumu biżuterii wyróżniły różowe okulary, świecące ponoć w ciemności! :P :)). Później jeszcze, w przelocie, zauważyłam włoską edycję Vogue’a wraz z obszernym dodatkiem Accessory (myślałam, że znajdę tam coś ciekawego, a były to w zasadzie same reklamy :P). Co do naszyjnika :) Zawieszki są nieprawdopodobnie słodkie i romantyczne, ale w starym stylu, dzięki czemu nie są zbyt przesłodzone, a nieco grubszy łańcuch, dodaje bardziej zadziornego charakteru. Do tego, na przykład, naszyjnik wąż ze złotych łusek i mamy super dodatki, przykładowo do sukieneczki baby doll :)
*A różowe okulary świetnie sprawdzą się przy bardzo luźnych zestawach, na przykład: obcisłe rurki, szeroka koszulka z fantazyjnym nadrukiem i białe conversy :)

Opis naszyjnika (zawieszek): róża z masy koralowej (kolor – indyjski róż), miniaturowa, złota Wieża Eiffla, złote serduszko, okrągła zawieszka z małymi perełkami, otaczającymi białą cyrkonię, trzy zawieszki z motywem ptaków: w kształcie serca i dwie klasyczne (jedna z nich jest otwierana, z miejscem na malutkie zdjęcie, a druga ma śliczną ażurową oprawę).

Blonde meBlonde me bijou_brigitte_naszyjnik_vintage_slodkie_zawieszki_rozavogue_italian_2013kolia_wezowa_luski_vintage_style_zawieszka_ptakibijou_brigitte_naszyjnik_vintage_w_ksztalcie_serca_rozowebijou_brigitte_lancuch_kolia_vintage_style_roza_zawieszkibijou_brigitte_lancuch_kolia_vintage_style_rozowe_okularybijou_brigitte_naszyjnik_vintage_rozowe_okularyBlonde me

3 komentarze

 • m-ka
  5 stycznia 2013 at 15:57

  genialne naszyjniki!!!! czasami szybkie zakupy sa bardziej udane od tych co się chodzi i wybiera godzinami :D

 • Strawberry
  5 stycznia 2013 at 18:14

  Wyjątkowo uwielbiam łańcuszki które nosi się blisko szyi : ) A te które nam pokazałaś to mogę powiedzieć że nawet kocham : D Śliczne! Pozdrawiam!; )

 • Blondeme
  5 stycznia 2013 at 21:04

  Dziękuję! ♥

Komentarze